6 корисних порад, щоб листя огірків не жовтіло, а довгий час залишалося зеленим

Пропонуємо декілька корисних порад по вирощуванні огірків.

  1. В період появи на огірках 3–4 листків обробіть їх наступним розчином. В 10 л. води розчиніть 30 крапель йодної настоянки, 20 гр. рідкого господарського мила та 1 л. свіжого молока. Обприскуйте огірки цим розчином впродовж всього сезону з інтервалом в 10 днів.
  2. Увечері покладіть буханку хліба в 10 л. відро з водою. На ранок розмокший хліб розімніть руками, додайте маленьку пляшку йодної настоянки, після візьміть 1 л. цього розчину та розчиніть у 10 л. води й обробіть кущі огірків. Зберігайте розчин в прохолодному приміщенні. Обробляйте цим засобом кущі огірків до пізньої осені кожні 14 днів.
  3. Розведіть у 10 л. води 2 л. молочної сироватки та 150 гр. цукру. Обприскайте та полийте цим складом огірки.
  4. Покладіть у відро води 0,7 л. банку лушпиння цибулі, закип’ятіть все, зніміть з вогню, закрийте кришкою та дайте настоятися упродовж 12-14 годин. Процідіть та відіжміть цибулиння. Розбавте отриманий відвар водою в розрахунку 1 до 4. Добре обприскайте кущі огірків та пролийте ним землю навколо.
  5. Обприскайте та полийте саджанці огірків молочною сироваткою. Для цього візьміть 1 л. сироватки та розчиніть у 5 л. води.

6. Відрегулюйте полив огірків, бо вода має бути теплою