6 листопада — день вшанування образу Божої Матері «Всіх скорботних Радість». Кому допомагає ікона.

Ікона Божої Матері Всіх скорботних Радість, завжди відповість на прохання і мольби та допоможе, підтримає в важких життєвих ситуаціях, подарує надію, втішить сумуючих.

Коли і як з’явилася ікона.

Вперше Божественний образ був помічений у 17 столітті в Московській Преображенській церкві. Але ніхто насправді не знає, звідки з’явилася ікона в цьому храмі.
У 1688 році, святий образ Божої Матері Всіх скорботних Радість, врятував сестру Патріарха Іоакима від загибелі. Вона була тяжко хвора і вже навіть не вставала з ліжка. Одного разу, їй наснилася Божа Матір і дала вказівки, що потрібно зробити, щоб зцілитися від виснажуючого недугу. Зранку Євфимія попрохала брата, щоб до неї принесли святиню і провели молебень з водосвяттям. Після закінчення служби, хвора набула давно втрачене міцне здоров’я.

Кому допомагає ікона.

Під час молитви образу Божої Матері Всіх скорботних Радість, віряни просять:

  • Благ, які необхідні нужденним;
  • Втіху тим, хто в скорботі і підтримку в вирішенні складних життєвих ситуацій;
  • Зцілення від важких хвороб;
  • Оберегу в далеких поїздках;
  • Допомогу для вдалого працевлаштування або відкриття бізнесу;
  • Сімейного розуміння та добробуту;
Значення Божественного образу.

Святий образ має велике значення для християнського народу. Це підтверджують величезна кількість зцілень, допомоги і підтримки нужденним. Якщо маєте надію на ікону Божої Матері Всіх скорботних Радість, просіть і Вас обов’язково почують та допоможуть. Головне вірити, надіятися і шанувати святиню.