6 простих речей, які здатні захистити від негативу оточуючих людей

Для того, щоб зробити псування або пристріт, не обов’язково проводити спеціальний обряд. Інколи, достатньо негативних думок або слів. Пропонуємо ознайомитися з переліком простих речей, які здатні захистити від негативу оточуючих людей.

  1. Дзеркало.

Для захисту, необхідно носити з собою маленьке дзеркальце. Воно відбиває негативні думки та слова спрямовані на людину, яка володіє ним. Носити дзеркальце можна в кишені, сумці або портмоне.

  1. Кільце зі срібла.

Всім відомо, що срібло володіє особливими магічними властивостями. Воно блокує негативний потік, який направлений на людину. Однак, мінусом срібного кільця є несумісність з іншими дорогоцінними металами.  1. Нитки червоного кольору.

Червоний колір володіє дуже потужною енергетикою. Червоні речі залучають удачу, відлякують злих духів та утворюють невидиму стіну для захисту від псування й пристріту.

Найзручнішим елементом є шовкова стрічка або нитка з вовни.

  1. Шпилька.

Шпилька заключає в собі весь негатив та не дозволяє розповсюджуватись йому на володаря. Перед вдяганням, її потрібно заговорити: «Не дай мене в образу, не дай мені захворіти. Не дай удачі до мене охолонути». Приколювати шпильку потрібно в місце, де ніхто не побачить, а також ввечері знімати й вранці вдягати знову.  1. Сіль.

Сіль використовують у багатьох ритуалах для очищення від псування або пристріту. Для виготовлення амулету, необхідно помістити чайну ложку солі в бавовняний або шовковий мішечок. Носити можна в сумці, одязі або покласти в машині.

  1. Хрестик.

Натільний хрестик — це сакральна та особиста річ, яка захищає людину від всього поганого. Він може бути з будь-якого матеріалу й купувати його найкраще в храмі.