6 травня — Георгія Побідоносця. Що потрібно зробити, щоб мати гарний врожай цього року

6 травня, православний світ відзначає день Георгія Побідоносця. Народився Георгій в 3 столітті, у родині воїна та заможної жінки. Був розумним, відважним та неймовірно сильним чоловіком. Після смерті батька пішов на військову службу до правителя Діоклетіана та став його улюбленцем.

Коли померла мати, Георгій отримав велику спадщину. Також, в цей час почалися гоніння християн. Святий вирішив роздати своє майно біднякам та сказав правителю про своє віросповідання. Його взяли під арешт та довгий час піддавали страшним тортурам — давали пити отруту, закрили в тісній темниці з кілками та кинули в яму з палаючим вапном. Однак, Георгій постійно перебував в молитві та вірі, тому Всевишній оберігав його. Розлючений Діоклетіан наказав відтяти святому голову. Загинув Георгій, не досягнувши навіть 30 років.

Традиції в цей день.

Святий вважається покровителем землеробства. В цей день прийнято освячувати поля та молитися про багатий врожай.

Молодиці сьогодні надягають найкращий одяг, йдуть в церкву та моляться про гарного нареченого.Раніше слов’яни влаштовували веселощі та відзначали Новий рік.

Також, існують обряди, що допоможуть покращити фінансове становище.

На свято люди освячують колодязну воду, потім набирають її та несуть до оселі. Потрібно кинути в цю воду золоті або срібні прикраси, залишити до вечора, після чого освятити кожен кут в оселі. Тоді, в родині пануватиме достаток протягом всього року.

Перед миттям підлоги, вікон або дзеркал, потрібно кинути в воду монету та залишити на дві-три години. Після чого монету дістають, сушать та зберігають в скарбничці, а водою продовжують прибирання. Процедуру можна повторити, але монета має бути новою.

Якщо в цей день почути як кує зозуля, потрібно дістати гаманець та потримати ним, тоді фінансове становище покращиться.

Також, залучити достаток можна за допомогою ефірних олій, особливо  пачулі. Її можна додати під час виготовлення фінансового амулету. Для цього знадобиться паперова купюра, на якій знайдеться хоча б одна літера з власних ініціалів. Потрібно капнути на неї невелику кількість олії пачулі та покласти в гаманець, окремо від інших купюр та монет. Цю купюру не можна виймати та витрачати, тоді будуть водитися гроші.Щоб в оселі завжди панував достаток не можна:

Мести підлогу після заходу сонця.

Рахувати чужі гроші та заздрити тим, хто має більше.

Позичати в когось гроші.

Народні прикмети в цей день.

Злива в цей день — до врожайного року.

Сьогодні тепло, чекайте літньої погоди та швидкого потепління.