7 кроків до мрії: Все у твоїх руках!

Якщо тобі здається, що треба щось міняти в цьому житті, то тобі не здається. Неможливо боротися з проблемами на тому ж рівні мислення, на якому вони з’явилися. Коли хочеш змінити життя, досягти поставлених цілей і домогтися мрії, слід почати з мислення, інформує Ukr.Media.

«Якщо хочеш змінитися, відкинь колишні уявлення про самого себе», — Теун Марез.

Як досягти успіху в будь-якій сфері? Як отримати позитивні результати як можна швидше? Стрімкі прориви трапляються там, де в корені міняєш провальну стратегію, яку використовував раніше. У 90% випадках перший крок до успіху лежить в коригуванні сприйняття, мислення і дій.

Хочеш помінятися? Оціни себе і своє життя. Об’єктивна оцінка характеру, цілей, мотивів і всього життя. Проаналізуй себе сьогоднішнього. Це викличе потрібні думки, які приведуть до дій. У питаннях і твоїх відповідях вже буде все те, що давно хотів знати.

Як досягти мрії за 7 кроків?

1. Постав мету. Чого конкретно ти хочеш отримати від життя? Як виглядає твоя мрія? Чітко визнач список цілей. Запиши 5 найбажаніших.

2. Склади план по часу. Чого ти хочеш досягти в цьому місяці, в цьому році, наступні п’ять років і в житті в цілому? Прив’яжи своє завдання і плани до часу.

3. Визнач найважливіші фактори. Визнач для себе фактори, які мають вирішальне значення для подальшого успіху. Що потрібно робити, як розвиватися, що вивчити? Які твої сильні сторони і як позбутися від слабких?4. Визнач свою готовність до змін. Як твій стан фізичний і моральний? Настільки добре здоров’я для досягнення мрії? Як твоя спортивна форма, самооцінка і рівень стресу?

5. Звузь фокус дій. Установи конкретні завдання. Максимально сфокусуй потрібні дії, а не розпорошуй зусилля на все. Чітко сфокусуй важелі впливу. Бий чітко в ціль як снайпер. Йди по закону Парето: «20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль тільки 20% результату.»

6. Необхідні вміння, знання і дії. Наскільки ефективно харчується розум? Чи отримує він потрібні знання? Наскільки продуктивно працюєш над своїми цілями? Кожен день робиш крок до мрії?

7. Розбуди в собі емоції. Чому ти всього цього хочеш досягти? Що в цілях приваблює найбільше? Це буде давати тобі мотивацію наступні місяці та навіть роки? Це варте того? Уяви собі, як виглядає удача і як буде виглядати поразка. Як виглядає сьогоднішнє життя в порівнянні з життям мрії?