7 разів, саме стільки ми народжуємося в цьому світі – і щоразу причина інша

Легенда свідчить, що кожна людина приходить на цю Землю сім разів — рівно стільки реінкарнацій судилося їй пройти.

Представляємо вам 7 типів особистості в хронологічному порядку, в зовнішності яких ми будемо знову й знову народжуватися. Уважно вивчивши опис, вам не складе труднощів визначити, на якій стадії ви зараз знаходитесь, і зробити правильні висновки.

Дитина/малюк

Як і випливає з назви, це перше народження у цьому списку реінкарнацій. Це час, коли душа людини здивовано розглядає все, що з’являється на її шляху. Для неї все нове і лякаюче. Нічого з цього душа ще не бачила, і їй надзвичайно складно зрозуміти, де вона, хто і що навколо відбувається.

В результаті людина відчуває себе вкрай дезорієнтованою і розгубленою, як дитина, яка вчиться ходити і невпевнено встає на ноги, хитаючись з боку в бік. Зусилля і спроби часто закінчуються провалом і невдачами, і замість того, щоб досягти наміченого, вона отримує зворотний ефект.

Людина повинна зрозуміти і оцінити належним чином все, що відбувається навколо, дуже непросто для неї. Цей період сповнений неймовірних відкриттів. Справжній іспит, коли характер людини перевіряється на міцність: «Вистоїть, чи ні?», — головне питання.

Допитливий учень

Це перше переродження. Час, коли душа дізнається нові речі, жадібно вбираючи і ковтаючи знання. Вперше з’являється бажання визнання і схвалення. Людина проводить весь час вивчаючи різні навички і свої схильності, щоб придбати необхідний їй досвід. Цікавість — ось головний двигун і сенс цього часу. Це готує душу до наступного етапу, до того, що чекає людину попереду.

Дослідник

Це період, коли цікавість набуває більш «дорослі» форми. Людина пускається в дану подорож по життю. Її мета — це дослідження життя у всіх його проявах. Її постійно переслідує відчуття, що катастрофічно бракує часу. Адже стільки всього треба побачити і зробити, коли ж це все встигнути?!

Закоханий

Як хитро влаштоване життя! Коли людина засвоїла уроки всіх своїх попередніх життів, приходить час скласти новий «іспит» — під назвою «любов». Розібратися, кого любити і як — дуже складно. Це схоже на сюжет однієї індіанської балади, в якій закоханість порівнюють з мухою, що падає в солодкий і ароматний мед. Вона застигає в ньому лапками, а незабаром і зовсім гине.

Якщо ви людина романтичного складу, то будете щасливі опинитися на четвертій стадії переродження. Будьте обережні, але одночасно насолоджуйтеся любов’ю. Вона може зробити боляче і розбити вам серце, але і одночасно — принести щастя і радість.

Переможець (той, який досяг успіху)

Це кульмінаційна частина всього, що ви вивчили і з чим зіткнулися в минулих життях. Ви будете гнатися за визнанням і славою, і одночасно постійно переживати, чи вдасться вам досягти успіху.

Недоліком цього періоду є те, що ви постійно боїтеся розчарування. Тим не менше ця тривога з лишком компенсується неймовірними успіхами та звершеннями. Це — приємний і додатковий бонус. Так що в будь-якому випадку ви будете задоволені, адже ви — переможець.Той, хто віддає

Після стадії переможця настає час віддавати. Зрештою, для цього ми і живемо — допомагати і ділитися з іншими своєю любов’ю. Найдивовижніше, що при цьому ви будете отримувати ще більше задоволення, ніж якби віддавали вам. Ви будете отримувати справжню радість, допомагаючи людям, тому що душа при цьому зростає.

При цьому ви будете допомагати іншим не тільки грошима і матеріально, але також будете підтримувати їх духовно. Це буде наповнювати ваше серце істинною радістю.Саме в цей період більшість людей знаходить духовність і віру.

Перевага духу (трансценденція)

Це ваше останнє переродження, коли душа цілком позбавляється від матеріального і людина знаходить справжню свободу. У тому числі — свободу від низки народжень і смертей. Сьоме життя є продовженням шостого, людина так само щедро ділиться всім з іншими людьми, допомагає та підтримує їх.

Тим не менш, є відмінна особливість саме цього періоду життя — це схильність людини до самопізнання і самоаналізу. Через це проходять всі на цьому етапі. Таким чином, якщо ви виявили у себе постійну потребу пізнавати себе і схильність до самотності — з більшою часткою ймовірності ви знаходитеся саме на сьомій стадії циклу перероджень. Джерело