7 серпня — Успіння праведної Анни. Що потрібно просити в цей день у святої

7 серпня, у православному християнстві відзначають Успіння праведної Анни. Вона була матір’ю Богородиці та дружиною святого Іоакима.

Подружжя прожило багато років без дітей. Їх зневажали, принижували та глумилися через те, що бездітність означала кару Божу. Однак, вони не скаржилися, а просто продовжували вірити в Господа та молитися йому від щирого серця.Коли Іоакиму священник відмовив прийняти пожертву для храму, то чоловік у розпачі попрямував подалі від дому у безлюдну пустелю. Там він оселився та знаходився деякий час у суворому пості й щирій молитві. Анна дізнавшись про це, теж почала поститися та благати Бога про дитя.

Вночі жінці прийшов янгол та наказав прямувати до чоловіка, бо в них народиться донька, яка стане славетною Богоматір’ю.

Саме в цей день православні віряни згадують день відходження святої Анни на небо. На той час їй було 79 років, але Ісуса побачити вона не встигла.У 6 столітті імператор побудував на честь святої храм. Віряни відвідували його й дякували святому подружжю за народження Діви Марії та Ісуса Христа.

Звертаючись до святої Анни, віряни від щирого серця просять зачати дитину та стати гарними й благочестивими батьками.