7 серпня — Успіння праведної Анни. Що потрібно зробити в цей день

Про що моляться святiй

Анна по суті ніякого особливого дива не зробила, не була мученицею і не скоювала подвигів. Її скорбота була інша — вона довго була безплідною і покладала всі свої надії тільки на Бога до самої старості. І дочекалася. У пустелі її чоловікові з’явився ангел і сповістив про майбутню дитину, яку радив назвати Марією. Вона ж після стала Богородицею. Джерело

Свята Анна — яскравий приклад того, що потрібно тільки потерпіти, і все буде, навіть краще, ніж ми очікуємо. За заповіді Христа: «Терпінням вашим спасайте душі ваші».

Тому саме святий Анні моляться про дарування дітей. Особливо часто цього просять жінки, які страждають від безпліддя. У неї просять допомоги саме в зачатті і можливості продовжити свій рід. Однак її шанують і вже вагітні жінки. Вважається, що вона — покровителька всіх матерів і вагітних жінок. Її просять про легкість проходження пологів, міцне здоров’я для себе і немовляти, а також щоб у матері було достатньо молока, щоб годувати малюка.

Так як вагітним жінкам складно важко працювати, вони зазвичай займаються вишивкою. Прання теж вважається істинно жіночим заняттям під час материнства. Тому Анна вважається покровителькою не тільки матерів, а й тих, хто постійно займається вишивкою, і пере.Що можна робити, а що ні?

Якщо ви хочете завести дитину, то весь день вам потрібно буде молитися і в молитвах своїх просити дарувати дитя. Якщо ж діти у вас вже є, то молитви повинні бути вдячністю Богові, що він дав вам можливість випробувати щастя материнства.

Не можна занадто сильно веселитися, влаштовувати гуляння і розпусту. Як і в інші дні, грішити не можна. Краще ще раз згадати ті заповіді, яких вам особливо важко дотримуватися.

Які молитви і як їх читати

Традиційно молитви читаються вранці і ввечері. Зазвичай це роблять перед іконою святої Анни. На ній зображена сама Анна і її дочка Марія, які ніжно припали щоками одна до одної. Анну зазвичай зображують в багряної одязі, а Марію — в блакитному. В одній ручці Марія тримає розквітлу квітка.

Один з варіантів молитви може звучати приблизно так:

«О Святі Анна і дочка Твоя — Марія, допоможіть мені дитятко зачати, поки хочеться мені на собі випробувати всю радість материнства. Хочеться рід свій продовжити і залишити після себе нащадків, щоб раділи вони життю і шанували Господа і всіх Святих. В ім’я Отця, Сина, і Святого Духа, Амінь! »


7 серпня — Успіння праведної Анни. Що потрібно зробити в цей день