8 березня – день Полікарпа: що треба зробити кожній жінці

Як сьогодні самотні жінки можуть поліпшити свою долю в кохані?

8 березня у православному світі шанують єпископа Смирнського, священномученика Полікарпа. У народному календарі дата отримала назву день Полікарпа, Кислі дівки, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Полікарп?

Проживав Полікарп у I-II столітті, був учнем апостолів Павла та Івана Богослова, близько шістдесяти років служив єпископом в Смирні. Життя своє закінчив в муках, за імператора Марка Аврелія почалися гоніння на християн, і Полікарпа спалили на багатті.

Обряди й традиції цього дня

Поганою прикметою вважалося, якщо в Полікарпів день сороки почнуть по даху стукати, значить, в цьому будинку скоро покійник буде.

Жінкам на 8 березня треба ретельно вивчити всі куточки свого житла. Якщо знайшли в якомусь кутку павучка, це до благодаті і подружнього щастя. Павутину потрібно берегти і не змітати віником, інакше все хороше обернеться нещастями і бідністю.

Якщо ви самотні, спробуйте сьогодні поліпшити свою жіночу долю в кохані

Не дарма сьогоднішній день на Русі називали «Кислі дівки». Хто до Великого посту весілля не зіграв, міг прибирати в скриню свої прикраси та вбрання до кращих часів. Від того і кисли дівчата, що не встигли судженого знайти і піти під вінець. Але особливо духом не падали і проводили 8 березня обряди на залучення у своє життя наречених.

Якщо місяць у цю ніч молодий, треба вийти на вулицю, звернути погляд у нічне небо, покрутитися на правій п’яті і сказати:

«Місяць молодий, як я біля тебе кручусь-верчусь, так нехай довкола мене женихи увиваються».

Пропонуємо ще два нескладних, але ефективних обряди, які проводять з використанням сили природних стихій — вогню і води.

Ритуал на вогонь

Цей обряд дуже давній, за його допомогою можна втілити в життя будь-які бажання. Для ритуалу знадобляться звичайні ножиці і вогонь. Проводити його можна як вдома, запаливши свічку, так і на природі, розвівши невелике багаття, але обов’язково в повній самоті.

Напередодні ретельно обміркуйте, яким хочете бачити свого майбутнього чоловіка — від зовнішніх даних (зріст, колір волосся і очей, фігура) до характеру та професії.

Коли залишитеся одні, максимально зосередьтеся, запаліть вогонь, дивіться на полум’я і розкажіть йому про чоловіка, якого хочете бачити своїм супутником життя.

Закінчивши розповідь, відріжте ножицями невелику прядку волосся і киньте у вогонь. Дочекайтеся, поки догорить свічка або багаття.

Тепер візьміть вуглинку з багаття або недогарок свічки, загорніть в поліетиленовий пакет або шматок чистої матерії, і сховайте в затишному місці. Зберігайте до того дня, поки у ваше життя не прийде бажаний чоловік.

Ритуал на воду

Такий обряд підійде жінкам, які розлучилися з минулим коханням, але ніяк не можуть забути його і почати нові щасливі відносини. Для його проведення потрібне відкрите природне водне джерело (річечка, джерело).Прийдіть до джерела рано вранці, щоб нікого, крім вас там не було. Опустіть руки у воду і уявіть все погане, що було в минулих відносинах. Якщо захочеться при цьому поплакати, не стримуйте сліз.

Через кілька хвилин ви відчуєте, що вода немов забирає весь негатив, в цей момент підніміть руки вгору і скажіть:

«Чиста водиця, люба сестрице, біль мою прийми, щастям оберни».

Знову опустіть руки у воду і уявіть себе щасливою з новим чоловіком. Подумки намалюйте собі образ людини, яку хочете бачити з собою поруч. Тепер можете йти додому, але ні з ким по дорозі не зупиняйтеся і не говоріть.

Народні прикмети 8 березня

Якщо сьогодні дятли без перерви стукають по дереву, значить, весна настане ще нескоро.

Якщо 8 березня високо в небі хмари швидко пливуть, значить, в найближчі дні встановиться тепла хороша погода.