9 червня — Міжнародний день друзів. Бережіть своїх близьких та рідних

9 червня, люди у всьому світі відзначають Міжнародний день друзів. Це свято присвячене близьким людям, які завжди підтримають та прийдуть на допомогу у складний час.

Знайти справжнього друга це велика рідкість. Щоб нагадати людям про важливість близьких людей, вірність, опору та цінність спілкування й створили міжнародний день.

Історія свята.

Як саме створили це свято невідомо. Одного дня міжнародна спільнота вирішила започаткувати неофіційне свято для душі. Тому, домовилися, що один раз на рік, 9 червня, всі приділятимуть увагу та турботу своїм друзям, незалежно від життєвих обставин.

Традиції в це свято.

Традиційно, в цей день люди обдзвонюють своїх друзів, розсилають їм привітальні листівки та стікери. Щоб показати їх важливість, дарують при зустрічі невеличкі символічні подарунки, квіти та солодощі.

Найчастіше день друзів відмічають на природі в компанії з найближчих людей. Напередодні свята, найактивніші товариші обдзвонюють інших та організовують святкування. Це може бути не тільки виїзд на природу з шашликами, але й відвідування розважальних закладів або цікава подорож.