9 червня — Міжнародний день друзів. Обов’язково привітайте близьких людей.

Слід обов’язково привітати близьких людей

У 2019 році на 9 червня, припадає свято «Міжнародний день друзів». Про це повідомляють ЗМІ. Джерело

Міжнародний день друзів – свято, відоме всьому світу. Присвячується цей день друзям і близьким людям, які завжди підтримають і не залишать у біді.

Дружба завжди була великою цінністю у житті людини, адже відшукати по-справжньому вірного друга вважається удачею. Для того, щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і опору, яку нам надають ці люди, було створено міжнародне свято.

Цей день приурочений теплим стосункам між близькими людьми, а не дружбі у всьому світі. Різниця в тому, що існує ще День дружби, який відзначається 30 липня і присвячується дружнім відносинам між державами, національностями і культурами.

Історія

Історія створення Міжнародного дня друзів — невідома. Просто міжнародний соціум вирішив відійти від офіційності і створити свято для душі. Святкування було обумовлено тим, що, хоча б раз на рік, ми повинні показувати своїм друзям, наскільки вони важливі для нас, незалежно від політичних поглядів і різних життєвих ситуацій.Традиції

Враховуючи це, свято відзначається на початку літа, і готуватися до нього слід завчасно. Відповідальні особи заздалегідь обдзвонюють давніх товаришів, дізнаються, у кого буде можливість відкласти свої справи і провести цей день дружною компанією. Під час таких розмов вирішується, що буде робити компанія в цей день, куди підуть, як будуть розважатися.

Не дарма цей день відзначається влітку, коли погода дає можливість виїзду на природу. Найчастіше відпочинок на свіжому повітрі зближує людей. Багато активістів на свято дарують своїм найкращим друзям символічні подарунки, підкреслюючи їх важливість у своєму житті

У соціальних мережах у цей день кожному бажаючому пропонуються набори безкоштовних стікерів і подарунків, які можна розіслати своїм віртуальним друзям. Для такого привітання знадобиться лише кілька хвилин, за те одержувачу гарантовано гарний настрій на весь день.