9 головних порад, щоб налагодити міцний зв’язок з ангелами охоронцями

Існує безліч різних розповідей про янголів, які допомагають людям у прийнятті рішень, рятують від небезпеки, можуть поліпшити настрій та допомогти одужати від хвороби. Однак, щоб цю допомогу отримати, потрібно встановити контакт зі своїм янголом-охоронцем.

Пропонуємо скористатися декількома порадами, щоб налагодити взаємовідносини з охоронцями.

  1. Для янголів завжди має бути час та місце у вашому житті.

Охоронці приходять до нас з небес, тому вони сумують за домівкою. Щоб зробити їх існування поряд з вами затишним, необхідно мати чисті думки, щирі почуття та оточити себе позитивною енергетикою. Щоб позбутися напруження та роздратування, почніть розмовляти з янголами кожного дня по декілька хвилин, але робити це слід у повній тиші. Поділіться своїми проблемами, як з другом, а потім посидіть у тиші та послухайте, які думки прийдуть до вас, їх надсилає янгол.

  1. Читайте молитви вголос.

Янголи чують усі молитви та завжди готові прийти на допомогу. Але все ж таки найпотужнішу відповідь можна отримати, читаючи молитви вголос. Можна скористатися піснями та гімнами, щоб покликати янголів або прочитати всім відомі молитви, наприклад, «Отче наш» або висловитися власними словами. Користуйтеся «указами», щоб покликати на допомогу янголів. Наприклад: «Архангел Михайло! На допомогу! На допомогу! На допомогу!». Таким закликом можна скористатися у будь-якій ситуації.

  1. Моліться кожен день.

Янголи постійно знаходяться поруч, але не всім відомо, як встановити з ними зв’язок. Щоб охоронці відповідали на прохання, слід розмовляти з ними кожного дня, хоча б по 5 хвилин.

  1. Прохайте про допомогу.

Щойно встановили зв’язок з янголами, стали друзями, все одно просіть їх допомагати, коли це необхідно. Адже вони поважають людську волю та не втручаються, поки їх не покличуть. Дуже рідко янголи втручаються без прохання про допомогу.

  1. Читайте молитви по декілька разів.

Молитви набирають більшої сили, якщо їх повторити декілька разів поспіль. Це збільшує шанси бути почутими янголами та Господом.

  1. Моліться правильним янголам.

Якщо в будинку щось зламалося, ми кличемо відповідного фахівця. Те саме й з янголами. Щоб захистити себе від злочинця, потрібно закликати на допомогу янголів захисту, а якщо проблеми у справах серця — янголів кохання.  1. Звернення має бути точним.

Формулюйте свої звернення коротко та ясно, щоб отримати точну відповідь. Не пропускайте деталей, які допоможуть янголам надати очікуваний результат.

  1. Необхідно мати уявлення результату бажання.

Уявіть собі точну картинку того, що має статися після вашого звернення до янгола. Можна подумки уявити яскраве світло навколо проблеми та сконцентруватися на зображенні.

  1. Завжди очікуйте на сюрприз.

Янголи чують усі молитви, які до них надходять. Але є деякі правила, які їм порушувати не можна. Вони не можуть втручатися у Божий план, який Він підготував для вас. Охоронці не можуть завдати шкоди вам або іншим. Має бути обраний правильний час. Наприклад, хтось завжди хотів виграти в лотереї, молився про це, а цього не сталося. Але натомість отримав місце роботи з високою зарплатнею. Таким чином янголи вирішили, що потрібно навчитися заробляти на життя власноруч. Відповідь була надана, а найголовніше — найкращим чином.

Слідуйте цим правилам й янголи обов’язково допоможуть. А якщо відповіді на молитви немає, слід задуматись, можливо вони хочуть звернути вашу увагу на щось інше. Моліться та прислухайтеся й тоді все йтиме, як треба.