9 травня – Степанів день. Як правильно провести цей день, та що потрібно зробити

9 травня, православний світ вшановує пам’ять святого Стефана Пермського. Народився він у 14 столітті в родині священника. Разом з татом Стефан відвідував храм й вчився церковному співу та статуту. Переїхавши до Ростовського монастиря, святий прийняв постриг та згодом був обраний єпископом у Пермській єпархії. Стефан активно проповідував християнську віру, будував православні церкви та знищував язичницькі реліквії.

Традиції в цей день.

9 травня ще відзначають день Глафіри-горошниці. Господарі заговорюють насіння гороху на багатий врожай та сіють його.

За повір’ям, в цей день не можна влаштовувати заручини та весілля, бо сімейне життя буде сповнене обману. Також, не варто ворожити на майбутнє.

На Стефана віряни займаються очищенням свого тіла від шкідливих накопичень та починають застосовувати оздоровчі дієти.

В цей день збуваються всі думки, тому намагайтеся думати про хороше та фантазуйте про приємні події. Будь-які думки рано чи пізно здійснюються. Погане завжди накопичується в голові й звільнитися від цього дуже важко.

Поради, як звільнитися від негативних думок:

  1. Коли з’являється негативна думка в голові, відразу починайте думати про щось інше. Спробуйте навчитися виключати або перемикати на позитив, наче це телевізор.
  2. Погані новини, які відбуваються у світі, ігноруйте та сприймайте абстрактно. Якщо все сприймати близько до серця, то місця для позитиву не залишиться.
  3. Спробуйте заряджатися позитивом та радіти кожній дрібничці. Збираючи хороші емоції, думки наче скарбничка наповняться позитивом.
  4. Намагайтеся бути сильною людиною та не зациклюватися на негативі. Тільки слабкі особистості накопичують в собі погане та постійно ниють.

Народні прикмети в цей день.

Якщо хмари великі й не видно їхньої верхівки, то чекайте проливних дощів з грозою.

Якщо на вулиці гарна погода та багато роси – то огірків буде дуже багато.