26 вересня особливий день — Іоанна Богослова: що повинна зробити кожна жінка в це свято

26 вересня влаштовують пам’ять апостола і євангеліста Іоанна Богослова в храмах і церквах. Цей святий написав один з 4-х  Євангелій Нового Завіту.

Ісус Христос мав багато учнів, але найулюбленішим був саме Іоанн Богослов, він підтримував його в важкі часи та радів разом у світлі миті життя. Тому Ісус попросив його оберігати  Діву Марію. Іоанна Богослова чекала дуже складна доля, його неодноразово намагалися вбити і врешті решт він опинився на острові Патмос, де і народилася його сповідь «Одкровення Іоанна Богослова».

Що потрібно зробити кожному в цей день.

Сходити до церкви та помолитися, покаятися в гріхах, висповідатися і причаститися. Особливо це необхідно зробити людям, які пали духом, зневірилися у собі і у своєму оточенні.

Також Ви можете помолитися про налагодження відносин в сім’ї, зцілення від важкої хвороби та попросити щастя стати матір’ю.

Людям, які навчаються, варто помолитися і попросити в Іоанна Богослова заступництва і наснаги в навчанні, настанови на шлях істинний.

Цей день рахується поминальним. Обов’язково помоліться за душі померлих, особливо мертвонароджених, загиблих на війні, шибеників та утоплеників.

26 вересня варто уважно слідкувати за знаками природи.

— Сонячна і тепла погода в цей день – буде дощити весь листопад.

— А якщо весь день дощ — то в січні буде відлига.

— Якщо ж дерева ще всі в різнобарвному вбранні – тримайтеся, сурова зима не за горами.

26 вересня особливий день — Іоанна Богослова: що повинна зробити кожна жінка в це свято