Полийте цим розчином розсаду огірків, щоб швидко росла. Городникам на замітку

Висаджуйте розсаду огірків не всю відразу, а поетапно. Таким чином не будуть загущатися посадки, бо ті кущі, що відплодоносили відразу, приберіть та не чекайте, коли вони захворіють й перестануть плодоносити.

Кінець червня є крайнім терміном висаджування розсади огірків на грядку, що дасть пізній збір огірків, який продовжується упродовж серпня та вересня.

А основну посадку огірків проведіть наприкінці травня.

Щоб розсада чудово прижилася, не загальмувала в розвитку, скористайтеся маленькою хитрістю, яка може ефективно покращити приживаність розсади огірків.

Коли тільки з’являться перші сходи, пролийте їх розчином бурштинової кислоти. Вже через три доби молоді рослини активно підуть в ріст.



Обробіть цим розчином коріння огірків й вони будуть краще формуватися та швидше зростати, а рослини стануть більш стійкими до погодних умов.

Частими стали випадки підмерзання розсади або навпаки, постраждала від великої посухи. На допомогу прийде розчин бурштинової кислоти, який допоможе оживити рослини.

Добре діє янтарна кислота на ґрунт нормалізуючи баланс мікроорганізмів, руйнуючи токсичні речовини, усуваючи накопичення нітратів у ґрунті.

Для приготування засобу розчиніть 2-5 гр. бурштинової кислоти у 10 л. теплої води та полийте розсаду у вечірні години чи похмуру погоду. Але перед будь-яким підживленням рослини, на початку землю під нею пролийте чистою водою.

Полийте цим розчином розсаду огірків, щоб швидко росла. Городникам на замітку