Коли сіяти та як доглядати, щоб мати ранній врожай редиски. Головні правила

Редис – це одна з популярних й швидкорослих весняних культур. З моменту посіву до збору врожаю проходить зовсім небагато часу й доглядати за овочем не дуже складно.

Пропонуємо дізнатися, як отримати ранній врожай редиски та на що слід звернути увагу під час посіву й догляду за нею в теплиці.

Правила посіву.

Виростити ранній врожай редьки можливо тільки у капітальній теплиці з достатнім освітленням, а в парнику виростити буде набагато складніше. Головне дотримуватися правильних умов посіву.

Вдень температура повітря в приміщенні повинна бути +19 градусів, а вночі – не нижче +8 градусів. Температура землі має розігрітися до +13 градусів, а вологість має бути 65-75%. Що стосується освітлення, то редька чудово себе почуває в умовах короткого світлового дня.

Зробивши все правильно, вже через 3-5 днів з’являються перші паростки редиски.

Підготовка насіння редьки.

Спочатку, насіння слід замочити у слабкому розчині марганцівки на 15 хвилин, а потім помістити у стимулятор росту «Епін» – 2 краплі на 0,5 л. води на ніч. Залишається добре висушити насіння й можна приступати до посіву.

Підготовка землі.

За 2 тижні до посіву, землю необхідно перекопати й удобрити. В якості добрива можна використовувати нітроамофоску 1 ч. л. на 10 л. води, витрата на 1 кв. м.

Якщо потрібно розпушити землю, слід внести річковий пісок, 1 відро на 1 кв. м. За тиждень до посіву землю потрібно накрити плівкою для швидкого прогрівання.

Щоб полегшити процес посіву насіння, можна скористатися лотком з-під яєць. Їх можна використовувати для розмітки. Для цього потрібно притиснути ними підготовлену землю й вийдуть поглиблення на однаковій відстані, в них можна класти насіння.

Коли сіяти та як доглядати, щоб мати ранній врожай редиски. Головні правила