Де не можна садити кріп, бо врожаю точно не буде. Городникам на замітку

Свіжий кріп – це дуже корисна, соковита, смачна та ароматна зелень, тому його щорічно вирощують на своїх ділянках дачники й городники. Виростити кріп не складно, потрібно лише знати де його можна сіяти, а де не можна.

Кріп бути рости, немов бур’ян та не вимагатиме особливого догляду, якщо для нього вибрати правильне місце на ділянці.

Існує кілька ознак поганої грядки, на якій не варто сіяти зелень.

Погане сусідство.

Кріп не варто сіяти поряд із парасольковими культурами такими, як морква, петрушка, селера та інші. Це пов’язано з тим, що дані сімейства мають однакові хвороби та шкідники.

Сіяти кріп краще поруч із капустою, цибулею або картоплею.

Затінені ділянки.

Якщо сіяти кріп біля паркану, теплиці або високих рослин, що створюють тінь, то він виросте занадто дрібним, кволим та не соковитим.

Піщаний ґрунт.

Посіявши кріп у піщаний ґрунт, він виросте дрібним, рідким та несмачним. Тому, ліпше знайти іншу ділянку для посіву зелені. Найкраще сіяти кріп у пухкий та повітряний ґрунт, тоді він виросте великий, смачний, ароматний й соковитий.

Кислий ґрунт.

Кріп любить ґрунт з нейтральною кислотністю, де рівень pH не менше 6,3. Якщо ґрунт кислий, тоді потрібно за 2-4 тижні до посіву зелені внести доломітове борошно, але краще це зробити восени.

Замало місця.

Часто городники сіють кріп у міжряддях, тим самим розбавляючи ряди полуниць, часнику, цибулі та інших культур. Робити цього не бажано через маленьку відстань між рядками. Кріп не любить коли його «підсаджують», тому важливо дотримуватися певної дистанції.