Ніколи не починайте прання зранку. Заборона, якої дотримувалися ще наші бабусі

Прибирання та чистка житла має велике значення. В цей момент відкриваються енергетичні канали. З пранням, також, пов’язано багато прикмет. Раніше ця справа займала багато часу та сил. З появою пральних машин ситуація не сильно змінилася. Якщо випрати речі вранці, тоді ввечері вони будуть вже сухими, що дозволить їх випрасувати та покласти на місце. Однак, прикмети стверджують, що вранці займатися пранням не можна. Таким чином можна накликати на себе біди та негаразди. Вранці вода змиває успіх та людина стає беззахисною перед злими силами. Тому, не можна вранці починати виконувати роботу з водою. Ввечері, також, не можна займатися пранням. В цей час доби в водоймах гуляє нечисть.

Найкращий час для прання – це обід. Саме тоді вистачить світла, щоб побачити та видалити плями. Також, обід тепліше, тому речі швидко висохнуть. За повір’ям, прогріті на сонці речі мають цілющі властивості, передаючи енергію Сонця господарю й захищають від хвороб. А якщо сушити речі під Місяцем, вони вберуть в себе негативну та темну енергетику. Таким чином до людини, що їх носитиме, будуть приходити нещастя.

Також, варто правильно обирати не лише час доби, а ще й день тижня. З понеділка починається тиждень, тому цей день вважається важким. В понеділок не займаються ніякими додатковими справами. А якщо випрати речі в цей день, вони будуть сохнути протягом всього тижня. Прання у вівторок може залучити нещастя. Якщо випрати речі у суботу – до бідності та сварок в родині. В неділю потрібно відпочивати від будь-яких справ, інакше це призведе до хвороб та нещасть.

Найкраще займатися пранням в середу, четвер та п’ятницю. Новий одяг перш ніж одягти вперше, потрібно випрати на молодик, щоб вони довше служили.

Ніколи не починайте прання зранку. Заборона, якої дотримувалися ще наші бабусі