Чому вирощені у себе на городі кавуни майже завжди дрібні та не солодкі

Нерідко кавуни можуть вирости маленькими та не солодкими. Ця культура вимагає особливого догляду. Причиною несмачних кавунів можуть бути несприятливі погодні умови.

Погода.

Кавуни добре ростуть на сонячній ділянці при температурі не нижче 30 градусів. Якщо температура нижче 15 градусів тепла, кавуни не ростуть та плоди не солодкі. В похмуру погоду фотосинтез уповільнюється, через що цукри не накопичуються. Висаджувати рослину в тіні не можна, інакше врожай буде не смачним. Також, кавуни не люблять вітру, бо він завдає плодам шкоди.

Полив.

Молоді саджанці поливають раз на 7 днів. З середини літа полив скорочують до 1 разу на два тижні. Полив здійснюється теплою водою температурою 22-30 градусів.

Підживлення.

Нестача мінеральних добрив призводить до несмачного врожаю. Підживлюйте кавуни добривами із вмістом цинку, заліза, бору та марганцю. Добрива вносять в лунки під час посадки або за допомогою крапельного поливу. Органіка вноситься восени в розрахунку 8 кг на 1 м. кв. При родючому ґрунті добрива не вносяться. Також, кавуни ростуть не солодкими через високий вміст азоту в ґрунті.

Сорт.

Особливості сорту, також, мають значення. Пізні сорти більш солодкі, ніж ранні.

Чому вирощені у себе на городі кавуни майже завжди дрібні та не солодкі