Абрикосовий джем з апельсинами — не рецепт, а золото. Збережіть щоб не загубити.

Це дуже смачно.

Хочу поділитися з вами рецептом приготування ароматного і смачного джему з абрикосів. Джемом називають проварені перетерті фрукти або ягоди. Як доповнення в джеми часто додають шматочки фруктів. Цього разу в абрикосовий джем додамо апельсинові часточки. Чому саме використовуємо апельсин? Він додасть абрикосовому джему яскравості і приємного освіжаючого смаку. Також апельсини додадуть сонячний відтінок солодкій заготівлі.

У підсумку виходить прекрасний абрикосовий джем з апельсином для ранкових тостів або млинців. Дуже добре поєднується такий джем з морозивом, інформує Ukr.Media.

Час підготовки: 20 хвилин.
Час приготування: 40 хвилин.

Інгредієнти:

  • м’які абрикоси (без кісточок) 900 г
  • апельсини 1-2 шт.
  • цукор 900 г.

М’які абрикоси промийте водою. Приберіть з них кісточки. Зважувати абрикоси треба вже без кісточок. Не забувайте, на варення та джем треба брати стиглі абрикоси, можна використовувати і переспілі. Але ні в якому разі не тверді та зеленкуваті.У ємності перебийте всі абрикоси занурювальним блендером до однорідного пюре. Також можна перетерти абрикоси через сито, або перекрутити на м’ясорубці.

В абрикосове пюре додавайте цукор порціями і ретельно перемішуйте лопаткою.

Великий апельсин (або кілька маленьких) наріжте часточками.

Покладіть всі часточки апельсина в абрикосову масу і ставте все це відразу на плиту.

Через те, що в абрикосовій масі багато цукру, варитися вона буде недовго, 15-20 хвилин з моменту закипання. Поки вариться джем не відходьте від каструлі — знімайте пінку і постійно перемішуйте суміш, бо джем прилипне до каструлі. Найкраще для варення та джемів підходять невисокі каструлі з товстим дном.

Отже, у нас вийшов дуже сонячний абрикосовий джем, який не сильно уварився в обсязі. Після розстоювання в банках джем стане гуще.
Розфасуйте готовий джем по стерилізованим баночкам і міцно закрутіть ключем. Зберігайте такий абрикосовий джем в коморі.