Батько зупинив машину і вигнав сина на узбіччя. Те що він зробив далі, ви запам’ятаєте на довго.

Одного осіннього дня, чоловік, жінка та їх шестирічний син, їхали на природу. В машині лунала музика, з вікна поривався вітерець й вся родина насолоджувалася прохолодним та смачним морозивом. І тут хлопчик знімає обгортку та викидає у вікно.

Батько швидко зорієнтувавшись зупиняє машину та виганяє малого на узбіччя. Потім дістає з багажника пакет та просить сина зібрати все сміття, що лежить навкруги, бо далі вони не поїдуть. Мати намагалася захистити дитину, однак чоловік наказав сидіти в машині та не заважати. Хлопчик довго сперечався, плакав, але все ж таки змирився та почав збирати. Батько дістав й собі пакет та приєднався до малого.

Дуже швидко вони назбирали повні торби сміття. Батько розповідав, з прикладами, хлопчику чому так робити не можна. Що це країна в якій вони живуть, природа, яку потрібно любити та охороняти.

Хлопчик повернувся до батька та запитав:

— А чому ж тоді ти зі мною збирав сміття?— Твій поганий вчинок, це моя помилка. Мабуть, я упустив якийсь етап у твоєму вихованні й повинен бути покараний разом з тобою.

З того часу пройшло 7 років, родина збільшилась на двох гарненьких дівчаток. Батько з задоволенням спостерігає, як 13-річний син вчить малечу не смітити.