Безмежна любов маленької дівчинки врятувала брата від смерті

Тессі — це чарівна, але не по роках серйозна, шестирічна дівчинка. Одного разу вона почула розмову своїх батьків про її маленького братика, Теда. Вона знала, що він важко хворіє і що у батьків практично немає грошей. Тессі почула, як її тато сказав заплаканій мамі з безнадійністю: — тільки диво може врятувати Теда зараз.

Тоді Тессі побігла до себе в кімнату і дістала скляну банку з-під джему, де зберігалися всі її заощадження. Вона висипала всі дрібні гроші на підлогу і дбайливо перерахувала, потім склала монетки назад в банку і побігла що було сил в аптеку.

Вона тихо чекала, поки аптекар приділить їй увагу, але він був надто захоплений розмовою з іншою людиною, щоб помітити шестирічну дівчинку. Тессі стала шаркати ніжкою, щоб привернути хоч крапельку уваги. Немає реакції. Потім вона стала голосно покашлювати. Знову нічого. Нарешті, вона дістала монетку і постукала нею по склу.

— Що б ви хотіли, — запитав Аптекар з роздратуванням в голосі. — Бачите, я розмовляю зі своїм братом з Чикаго, якого я не бачив кілька років.

— Добре, але я б хотіла поговорити про мого брата, — відповіла Тессі тим же тоном, що і аптекар. — Ви знаєте, він дуже і дуже хворий… і я хотіла б купити чудо.

— Вибачте, що?

— Його ім’я Тед і у нього щось погане росте в голові, і мій тато сказав, що тільки диво зможе врятувати його зараз. Так скільки коштує це диво?

— Дівчинка, ми не продаємо тут чудеса. Вибач, але я не можу допомогти тобі, — сказав аптекар.

— Послухайте, але у мене є гроші, і я можу заплатити. Якщо цих грошей не вистачить, я зможу дістати ще. Тільки скажіть, скільки це коштує.
Прекрасно одягнений брат аптекаря опустився навпочіпки і покликав до себе дівчинку.

— Якого виду диво потрібно твоєму братові, дитинко? — Я не знаю, — схлипнула Тессі. — Я знаю тільки, що він дуже хворий, і мама каже, що йому потрібна операція. Але мій тато не може заплатити за неї, тому я вирішила використати мої гроші.

— Скільки ж їх у тебе? — запитав чоловік з Чикаго. — Один долар і одинадцять центів, — пролепетала Тессі. — І це все мої гроші. Але якщо потрібно, я зможу дістати ще.

— Який збіг, — посміхнувся чоловік. — Долар і одинадцять центів.

Він затиснув в кулаці її гроші, взяв дівчинку за руку і попросив відвести до неї додому.

— Я хочу поглянути на Твого братика і зустрітися з твоїми батьками. Подивимося, якого виду диво вам потрібно!Цей добре одягнений чоловік був доктором Карлтоном Армстронгом, відомим хірургом, що спеціалізується на нейрохірургії. Він зробив операцію абсолютно безкоштовно і зовсім скоро Тед зміг повернутися додому цілком здоровим. Мама і тато були щасливі, обговорюючи ланцюг випадкових подій, які привели до них хірурга.
— Цей лікар, — прошепотіла мама, — справжнє диво. Цікаво, скільки б це коштувало?

Тессі посміхнулася. Вона знала точно, скільки коштує диво … один долар і одинадцять центів. Плюс щира віра маленької дівчинки.