Бог забирає щось тільки для того, щоб дати взамін більше. Це варто прочитати кожному!

Боріться, і коли прийде час, все буде.

Просто відчуйте це

Ми повинні боротися. Ми не повинні відмовлятися від того, чого хочемо. Біда може трапитися в кожного, але коли Бог хоче щось вам дати, спочатку він у вас щось забирає. Ми живемо в світі, де ми часто розчаровуємо себе, людей, які живуть разом з нами і є частиною нашого дня, і особливо тих, кого ми любимо, інформує Ukr.Media.

Нам легко розчаруватися і в них, тому що ми в кінцевому підсумку вважаємо, що наші близькі практично як супергерої і героїні. Бачити, що вони теж зазнають невдач і помиляються — практично нестерпно для нас.

Чому це відбувається саме з нами?

І врешті-решт наш світ потроху руйнується, ми залишаємося одні, страждаючи і запитуючи: чому це відбувається саме з нами? Ми втрачаємо те, чого ми дійсно хотіли. Ми страждаємо від думок про те, що ми зробили не так, і що, якщо все могло б бути інакше.

Але ми часто забуваємо про те, що Бог хоче дати нам щось краще, або таке відбувається просто тому, що наш час ще не настав Коли все здається таким важким, звичайно, ми не повинні здаватися, тому що Бог хоче побачити, яку ціну ми дійсно готові заплатити, щоб отримати те, що ми хочемо, і чи дійсно ми цього заслуговуємо.

Потрібно боротися

Потрібно боротися, тому що без боротьби немає перемог, а без перемог немає досягнень. Ми повинні зробити все можливе, щоб шукати Божої допомоги у всіх. Ми повинні залежати від нього і приймати його волю, тому що тільки він має цілковиту впевненість у тому, що діє дійсно нам на благо.Ми повинні боротися. Ми не повинні відмовлятися від того, що ми хочемо. Часом здається, що все йде шкереберть, але раптом на наше плече лягає чиясь невидима рука і веде нас по життю, тим самим допомагаючи досягати успіху.

І якщо він дійсно не дає вам того, чого хоче ваше серце, то це тому, що він приготував щось краще для вас.