Як і в теплицях, догляд за перцем після висадки його у відкритий ґрунт майже збігається з доглядом за помідорами: його треба поливати, підживлювати, формувати та видаляти пасинки, рихлити навколо нього землю і захищати від шкідників і хвороб, інформує Ukr.Media.
Поливи
Перший раз перець поливають відразу після його посадки у відкритий ґрунт, другий — через 4-5 днів після неї, а потім, якщо мало дощів, — через кожні 8-10 днів, і так — до першого збору плодів (по одному їх можна знімати з куща і раніше, не змінюючи режиму поливів). Після цього можна зробити невелику перерву, але відновити основний режим поливів після появи нових квіток і обов’язково поливати після кожного збору.
Підживлення
Підгодувати перець азотом, фосфором і калієм (особливо останніми двома) потрібно хоча б три рази за сезон (можна і більше, але меншою кількістю добрив). Перший раз це робиться через два тижні після висадки розсади, вдруге — коли зав’яжеться відразу багато плодів (по одному окремі плоди можуть з’явитися і раніше терміну), а потім — ще через 15-20 днів після другої підгодівлі. Варто обприскати його і мікродобривами, тому що з ними перець розвивається набагато краще, до того ж йому нерідко бракує бору, і від цього плоди виростають більш дрібними або переламаними.
Захист від спеки
В областях з дуже жарким літом, якщо цвітіння збіглося з настанням спеки, над грядками з перцем або біля них треба встановити затінюючи ширми, щоб пилок не втратив життєздатність.
Ґрунт
Рихлити ґрунт навколо перцю треба після поливів і дощів, якщо на поверхні ґрунту утвориться кірка.
Прополювання
Прополювати лише тоді, коли бур’яни стануть занадто помітними.