Борна кислота — гарне добриво для смородини. Як правильно підживити

Борна кислота є найкращим добривом для смородини. Для отримання гарного та багатого врожаю, підживіть кущі борною кислотою. В ній міститься бор, цей мікроелемент дуже важливий для життя та розвитку рослин.

Якщо внести борну кислоту для підживлення кущів смородини тоді коли дозрівають плоди, в результаті отримаєте смачні та солодкі ягоди.

Властивості борної кислоти відносно смородинових кущів:

  • Збільшується вміст каротину, цукру, вітаміну С, які покращують смак ягід;
  • Збільшується термін зберігання достиглих ягід;
  • Стимулятор росту.
Підгодівля поверхнева.

Візьміть 10 грамів борної кислоти та розчиніть в 10 літрах води. Обприскайте листя смородини готовим розчином. Воно активно вбирає всі мікроелементи, які входять до складу борної кислоти.

Підгодовуйте ввечері чи вранці у безвітряну та суху погоду. Проводьте поверхневе підгодовування тоді, коли ягоди починають достигати. Підгодуйте у цей період смородину борною кислотою двічі.

Підгодівля під корінь.

Підгодовування смородинових кущів під корінь проведіть таким самим розчином, що й поверхневе. Поливати потрібно на вологу землю під самий корінь.Перед підгодівлею, за добу, полийте землю під кущем звичайною водою, а після внесіть по 5 л. готового розчину під кожний великий кущ смородини, а під малий 2 л.

Підгодовувати рослину краще у теплу погоду, тоді смородина добре засвоїть всі корисні та поживні речовини.

Підгодовування не варто проводити перед дощем. Він може змити поживний розчин з рослини, тоді вони не зможуть отримати потрібні мікроелементи.