Будете з врожаєм за будь-якої погоди: які огірки посадити в цьому році

Щоб виростити гарний врожай огірків, слід своєчасно посадити розсаду. Також, важливо підтримувати сприятливі умови та захист від шкідників. Оберіть правильний сорт огірків. Деякі дозрівають раніше, інші краще використовувати для засолювання. Існують сорти, що дають великий врожай навіть при несприятливих умовах.

Гібриди.

Висаджуйте гібридні сорти огірків. У них стабільний та рясний врожай, а також, вони стійкі до хвороб й несприятливих умов.

Однак, гібриди не можна вирощувати з зібраного насіння.

Врожайні сорти гібридів.

Кібрія — дуже ранній сорт. Можна вирощувати у відкритому або закритому ґрунті. Плоди солодкі, соковиті та не гірчать. Можна вживати свіжими або консервувати.

Міранда — ранній сорт. Врожайність висока. Плоди дуже смачні, хрусткі, соковиті та мають яскраво-зелений колір.

Лангіно — ранній сорт. Огірки мають зелений колір та видовжену форму. Сорт стійкий до хвороб та має тривалий термін плодоношення.

Зозуля — середньостиглий сорт огірків. Плоди мають світло-зелений колір, овальну форму, вони соковиті та дуже смачні. Можна вживати свіжими. Для консервації не підходять.

Гектор — ранньостиглий сорт. Плоди однорідного темного кольору, мають великі бульбашки, білі шипи та тонку шкірку. Дуже солодкі, без гіркоти. Можна вживати свіжими або консервувати.