Буває так що наші перепони – це завуальоване благословення! Безцінний урок! Прoчитайте і перeдайте усім

Іноді наші перепони – завуальоване благословення!

Безробітний відчайдушно намагався прогодувати свою сім’ю. Його дружина нічого не робила, а тільки дивилася телевізор весь день, в той час як його троє дітей-підлітків кинули школу, і потрапили в погану компанію. Він подав заявку на вакансію двірника у велику компанію і з легкістю пройшов тест. Джерело

Менеджер по персоналу сказав йому: «Ви будете найняті з мінімальною заробітною платою в розмірі 5,05 доларів на годину. Повідомте мені вашу адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з вами. Наша система автоматично відправить вам всі форми по електронній пошті, і повідомить вам, коли і де починається ваш перший робочий день».

Але чоловік вказав, що він занадто бідний, щоб дозволити собі комп’ютер, і тому у нього немає адреси електронної пошти. Менеджер відповів крижаним тоном: «Звичайно, ви повинні розуміти, що для такої компанії, як наша, відсутність адреси електронної пошти означає, що ви фактично нам не підходите. Без електронної пошти навряд чи можна розраховувати на роботу в високотехнологічній фірмі. Всього найкращого.”

Приголомшений і стривожений, чоловік пішов. Він не знав, що йому тепер робити, як годувати сім’ю, так як в кишені у нього було всього 10 доларів. У цей момент він проходив повз оптовий ринок і побачив продавця, який продавав ящик красивих червоних помідорів. Він купив цей ящик, відніс його на жвавий вуличний кут і почав продавати. Менш ніж через дві години він продав всі помідори і отримав 100-процентний прибуток. Повторивши процес ще кілька разів, в кінці дня він заробив майже 100 $ і прийшов додому тієї ночі з кількома сумками продуктів для своєї голодної сім’ї.

Не дивно, що він вирішив повторити томатний бізнес на наступний день, і, працюючи довгі години, швидко примножував свої доходи. На другому тижні він вклав гроші в візок, а через два тижні купив зламаний пікап. В кінці року він володів трьома вантажівками. Його два сини покинули свої квартальні банди, щоб допомогти йому в бізнесі, його дружина купувала помідори, а його дочка поступила на вечірні курси з обліку в місцевий коледж, щоб вона могла вести бухгалтерію.

Через п’ять років він володів парком вантажних автомобілів і декількома складами, над якими працювала його дружина, а також двома томатними фермами, якими управляли хлопчики. Роботодавець « помідорної компанії» дав роботу сотням бездомним і безробітним.Його дочка повідомила, що їх бізнес приносить мільйони доларів. Плануючи на майбутнє, чоловік вирішив застрахувати свій бізнес і за допомогою страхового консультанта вибрав план, який відповідав би його новознайденому багатству. Потім консультант попросив у нього адресу електронної пошти, щоб відправити підсумкові документи в електронному вигляді.

Коли чоловік відповів, що у нього немає часу зв’язуватися з комп’ютером і у нього немає адреси електронної пошти, страховой консультант був приголомшений. «ЯК, немає комп’ютера, немає Інтернету, немає електронної пошти, подумайте, де б ви були сьогодні, якби у вас все це було п’ять років тому!»

«Ха!», – пирхнув чоловік. «Якби у мене була електронна пошта п’ять років тому, я б підмітав підлогу в багатонаціональній комп’ютерної компанії і заробляв 5,05 доларів на годину».

Урок? Іноді наші перепони – завуальоване благословення!