Бюджетний засіб, який покращить стан кімнатних рослин. Господині на замітку

Аспірин можна придбати в будь-якій аптеці й ціна його дуже бюджетна. Не кожному відомо, що його можна використовувати в якості підгодівлі для кімнатних рослин, щоб пожвавити, простимулювати зріст та утворення бутонів.

Обробка кімнатних квітів.

Перш ніж використовувати підгодівлю аспірином, потрібно виявити деякі ознаки:

  • квітка повільно росте та розвивається;
  • має довгі та тонкі пагони;
  • опадає листя.

Це означає, що квітам не вистачає харчування, тому необхідно швидше почати їх лікувати.

Таку підгодівлю вносять лише один раз й тільки тим рослинам, які гарно переносять кислий ґрунт.

Щоб приготувати розчин, до 2 літрів води додайте 1/4 частину таблетки аспірину. Засобом потрібно обприскувати рослини за допомогою пульверизатора. Результат не змусить себе чекати, одразу стане помітно, що листя стало більш зеленим, а цвітіння пишним.Обробка квітів у вазах.

Зрізані рослини довше зберігатимуть свій гарний зовнішній вигляд, якщо у воду, в якій вони стоять, додати аспірин. Розчиніть 1/2 таблетки у воді й поставте в неї квіти.

Допомога у боротьбі з грибком.

Не рідкий випадок, що кімнатні рослини хворіють грибком, який з’являється при неправильному догляді або зовнішніх умовах, які їм не підходять.

Якщо ураження сильне, тоді лікування не має сенсу, бо квітку вже не врятувати. Налаштуйте режим поливу та не допускайте, щоб зайва рідина залишалась на коренях.Наступний полив потрібно робити, коли верхній шар ґрунту стане трохи сухим. Використовуйте воду кімнатної температури.

Засобом потрібно користуватися 1 раз на тиждень, розчинивши 0,5 таблетки у 1,5 літрах води. Розчином слід просто поливати рослини.