Часник — порятунок для Орхідей. Після цього методу через два тижні випустила пагони

Варто спробувати усім у кого орхідея довго не пускає пагони.

Про користь часнику для людського організму знає навіть школяр. Але не всі власники епіфітних орхідей знають, що ця цибулинна рослина може вельми позитивно впливати на зростання їх зелених вихованців. Зокрема, часник допомагає стимулювати пишне цвітіння фаленопсиса.

Доглядаємо за орхідеєю – часник вам допоможе

Щоб досягти такого ефекту, неохідно приготувати особливу суміш з часнику, води і бурштинової кислоти.

Останній інгредієнт допоможе стимулювати процес вкорінення рослини, підвищить її стійкість до шкідників та інших несприятливих факторів. Якщо все зробити правильно, протягом 14 днів повинен з’явитися новий квітконіс.

Варто врахувати один важливий момент — бурштинова кислота розчиняється за допомогою гарячої води. Лише після повного охолодження рідини можна додавати часниковий м’якуш. Також важливо розуміти, що звичайна часникова вода для поливу орхідей може зберігатися досить тривалий час, але з додаванням бурштинової кислоти тобі доведеться використовувати настій протягом найближчих трьох днів.

Тобі знадобиться:

  • 1 л води
  • 3 зубчики часнику
  • скляна банка
  • 1 таблетка бурштинової кислоти

Приготування:

Розчини таблетку бурштинової кислоти в гарячій воді.

Подрібни часник з допомогою ножа або преса для часнику. Коли рідина охолоне, додай часник.

Перелий рідину у скляну банку, а потім залиш її на 24 години настоюватися.Перед тим як приступити до поливу орхідей, часникову воду необхідно процідити за допомогою ситечка. Потім слід розвести отриману рідину у відрі відстояної води і поливати рослини методом часткового занурення. Такий спосіб потрібно чергувати із звичайним поливом, але не частіше 1 разу в місяць.