Ікона – це святиня, яка шанується всіма православними християнами. Люди моляться перед іконами, прохаючи зцілення та захисту. Святиня допоможе вирішити та подолати перешкоди. Також, з ними пов’язують деякі прикмети.
Наприклад, поганою прикметою вважається подарувати ікону. За повір’ям, якщо хтось дарує святиню, він хоче зробити щось погане людині. Також, це може призвести до непорозумінь в родині. За допомогою ікон наводили псування, бо їх зазвичай розташовують на видному місці.
Церквою не забороняється дарувати ікони. Однак, робити це потрібно з добрими думками та намірами. Також, святиня – це оберіг, талісман та захист від бід.
Як правильно дарувати ікону.
По-перше, потрібно зрозуміти, кому хочеться подарувати святиню. Багато залежить від статі людини. Наприклад, Казанську ікону Божої Матері дарують у випадку, якщо в родині не все добре або для того, щоб допомогти в зціленні від хвороб. Іверську ікону дарують для спокути гріхів. Щоб подарувати ікону жінці, принесіть ікону з образом Божої Матері або Віфлеємську. Чоловікам – ікону Святителя Миколая або Янгола Охоронця. Також, ікони дарують дітям на весілля, щоб їхнє подружнє життя було щасливим. Зазвичай це ікона Божої Матері та Святителя. Щоб молоді не знали проблем з народженням дітей, подаруйте Федорівську ікону Божої Матері.
Якщо ікона впала.
З цією подією, також, пов’язано багато прикмет. Важливо не лише те, що вона впала, а й те, яка це була ікона та чи розбилася вона.
Впала ікона Божої Матері – до випробувань в родині. Миколи Чудотворця – до хвороб або фінансових проблем. Семистрільна ікона – захищала від зла, яке намагалося потрапити в будинок.
Якщо ікона впала та тріснула – до великих бід та нещасть.
Якщо ікона впала, слід замислитися над своїми вчинками, думками та гріхами. Помоліться, підійміть ікону та поцілуйте. Також, можна відвідати храм та спокути гріхи.