Чим краще удобрити кімнатні рослини, щоб вони гарно росли та не хворіли

Пропонуємо ознайомитися з переліком найкращих добрив для кімнатних рослин. Його склали найкращі флористи, які вирощують приголомшливі рослини.

  1. Цукор пісок.

Візьміть 1 ложку цукрового піску та насипте рівномірним шаром на поверхню ґрунту у горщику перед поливом. Проводити підгодівлю таким добривом необхідно 1 раз на 7 днів.

  1. Яєчна шкарлупа.

Під час мінералізації ґрунту, для нейтралізації кислотності, необхідно додати яєчну шкаралупу. Для цього, її добре промийте, висушіть та подрібніть, а потім додайте у горщик. Найкраще шкарлупа підходить для підгодовування кактусів.  1. Шкірки бананів.

Візьміть бананові шкірки, дрібно наріжте та висушіть. При пересаджуванні кімнатних рослин, насипте добриво шаром або просто перемішайте з ґрунтом.

  1. Попіл.

Візьміть 30 грамів попелу, залийте літром води та настоюйте тиждень, помішуючи час від часу. Потім використовуйте для поливу рослин.

  1. Кава та чай.

Залишки після випитої кави або чаю добре висушіть та додайте в якості мульчі або добрива для кімнатних рослин. Для підгодівлі молодої розсади приготуйте настій чаю. Для цього візьміть 1/3 частину склянки чаю, залийте літром гарячої води та настоюйте 5 днів, періодично помішуючи. Процідіть та використовуйте як підгодівлю.  1. Вода з круп.

Промийте крупу та вилийте воду в горщик. Вона містить велику кількість мінеральних речовин.

  1. Цибулеве лушпиння.

Для приготування добрива візьміть 10-20 грамів лушпиння, залийте 5 літрами теплої води та настоюйте 4 дні.

  1. Апельсинова шкірка.

Шкірку залийте літром окропу та настоюйте 4-5 годин й процідіть. Проводити обприскування рослин потрібно з пульверизатора.  1. Сік алое.

При замочуванні насіння рослин, у воду додайте кілька крапель соку алое та витримайте 8-20 годин. При поливі кімнатних рослин, також, додавайте сік алое.