Чим не можна годувати птахів взимку, щоб не зашкодити їм. Багато людей допускають цю помилку

Небайдужі люди часто підгодовують пташок взимку. Це допомагає пернатим легше пережити холодні часи. Однак, не можна годувати птахів в теплий період, інакше вони не зможуть добувати харчування самостійно. Взимку теж не перестарайтеся. Птахів потрібно не годувати, а підтримувати харчуванням.

Що можна давати птахам взимку.

Деякі люди ще з літа готують корм для птахів — насіння гарбузів, кабачків, кавунів тощо. Насіння сушать та складають в мішечки. Також, лишають трохи врожаю з дерев та чагарників. Буде великим плюсом, якщо на ділянці росте горобина.

Птахам, також, подобається насіння соняшника. Однак, воно має бути сирим, в шкаралупі та без солі. Соняшник є дуже жирним та калорійним продуктом.

Овес, просо та перлова крупа, також, гарно підходить для підгодовування птахів. Однак, зазвичай пернаті погано їдять таку їжу. Синицям подобається сало, вершкове масло та м’ясо. Їжа не повинна містити сіль. Щоб збагатити раціон вітамінами, потовчіть яєчну шкаралупу, бо в ній багато кальцію.

Чим не можна годувати птахів.

Не всі крупи корисні для пернатих. Не можна давати їм гречку та рис, бо шлунок птахів не зможе перетравити таку їжу. Краще дати пшоно, але в невеликих кількостях. Також, краще не класти в годівницю манку, ячку та подрібнений горох. Залишки їжі зі столу не підійдуть для підгодівлі птахів. Не кидайте жуйки на вулиці. Птахи можуть з’їсти використану жуйку та загинути від закупорки травного тракту.

Годуйте птахів взимку правильно, щоб не завдати шкоди.