Чим підживити озимий часник у травні-червні, щоб головки були великі та міцні

Щоб отримати гарний врожай часнику, потрібно знати, яке підживлення внести в травні. В цей час культурі потрібен азот, який дуже корисний для надземної частини рослини. Якщо зелена маса буде багатою та сформованою, тоді можна чекати на гарний врожай.

Для підживлення використовуйте аміачну селітру. Вона легко засвоюється рослинами. Активізується активний розвиток зеленої маси без пожовтіння та висихання.

Потім внесіть сульфат магнію. Він забезпечує краще засвоєння фосфору та вкорінення. На 10 літрів води додайте 1 ст. л. аміачної селітри та 1 ст. л. сульфату магнію й перемішайте до повного розчинення.

Друга підгодівля проводиться в червні. Для цього використовують розчин попелу. В ньому міститься багато фосфору та калію. Фосфор допомагає формувати цибулини, а калій забезпечує нормальний розвиток кореневої системи. Гарний розвиток коренів дуже важливий, бо саме вони засвоюють з ґрунту поживні речовини.

Для приготування підживлення на 10 літрів води додайте 1 склянку попелу та полийте часник. На 1 м. кв. знадобиться 5 літрів розчину.

Також, не забувайте розпушувати ґрунт та обривати стрілки.

Чим підживити озимий часник у травні-червні, щоб головки були великі та міцні