Чим підживити помідори, щоб вони добре зав’язалися та принесли гарний врожай

Найулюбленіший овоч багатьох городників, який при правильному догляді дає дуже смачні й солодкі ягоди – це помідор. Індійці-ацтеки називали їх «велика ягода», французи «яблуко кохання», німці «райське яблуко». Ось яку «дивину» нам випало щастя вирощувати на городі. Помідори дуже вдячна рослина, при правильному та своєчасному догляді, вони віддають дуже великий врожай.

Підживлення помідорів.

Щоб рослина добре росла, розвивалась, добре та багато цвіла, потрібно її вчасно підживити. Для цього, потрібно придбати в спеціалізованих магазинах препарати, до складу яких входять комплекс вітамінів, мікро- та макроелементів.Після того, як помідорна розсада буде висаджена на постійне місце на грядці, потрібно підгодувати її. Для того, щоб вона добре та швидко прижилась, обробіть її азотним добривом. Завдяки йому помідори набирають зелену масу та правильно формують кущ.

Для продуктивного та рясного цвітіння, підгодовуйте калієм, а для накопичення достатньої кількості цукрів та вуглеводів, помідорам потрібен фосфор.

Підживлюють ділянку з весни, систематично поливаючи різноманітними розчинами з поживними речовинами. Також, можна періодично підживлювати помідорні кущі позакоренево, обробляючи рідкими комплексними добривами.Підживлення народними методами.

Весною, коли помідорна розсада буде висаджена на ділянці, потрібно її підгодувати йодним розчином: у 10 літрах води розчиняють 2 краплі аптечного йоду. Таким же розчином обробляють помідори при появі бутонів.

Щоб збільшити  врожай помідорів, підживіть їх натуральним добривом з польового хвоща. Хвощ подрібнюють, заливають теплою водою, накривають кришкою та залишають на тиждень настоюватись. Такий розчин використовують для позакореневого та кореневого підживлення помідорів.

А популярним дешевим добривом у склад якого входять фосфор, калій та інші мікроелементи, являється прости й доступний деревний попіл. Розведіть 200 грамів попелу у 10 літрах води, настоюйте 24 години, таким розчином можна підживлювати помідори на протязі усього вегетаційного періоду рослин.У спеку використовують борну кислоту: 10 грамів кислоти розведіть у невеликій кількості води, потім додайте у 10 літрів води та перемішайте.

При настанні спекотної погоди, кожний тиждень обробляйте помідори за допомогою пульверизатора.