Чим потрібно підживити огірки в середині серпня, щоб ще довго радували вас гарним врожаєм

На кожній присадибній ділянці вирощують різноманітні овочі та обов’язковими є огірки. Період плодоношення у них довготривалий та має декілька хвиль, що приносять гарний врожай смачних корнішонів. По закінченню попередньої хвилі плодоношення, огірки перебувають в короткостроковому перепочинку, набираючись сил для наступної хвилі. Ось в цей період потрібно допомогти їм та підгодувати добривом з вмістом корисних елементів. І так робити потрібно за кожною хвилею, тоді можна розраховувати на відмінний та чудовий врожай огірків, яких вистачить не тільки для власного споживання, а ще й на продаж.

Пропонуємо дізнатися, чим підживити в серпні огірки. Для цього проведіть почергове підживлення рослини. Спочатку позакореневе, а потім кореневе й робіть це один раз на 14 днів. Однак, якщо погода погіршується, то варто щотижня проводити такі підживлювання.Підживлення позакореневе.

Розчиніть у 9 л. води 1 л. свіжого молока чи сироватки та додайте 15-20 крапель звичайного аптечного йоду. Після обприскайте насадження огірків по зовнішній та внутрішній стороні листка.

В разі зараження огірків грибковою хворобою, приготуйте настій з лушпиння цибулі.

Підгодівля коренева.

На даному етапі рослина потребує добриво з вмістом калію та фосфору. Для цього підійде калієва селітра. Розведіть 2 ст. л. добрива в 10 л. води та полийте рослини під корінь.З народних засобів скористайтеся деревним попелом. Для цього 1 л. попелу розчиніть у 10 л. води та залиште для настоювання на кілька годин. Після процідіть та полийте рослини під корінь.