Чого не можна робити з голкою, щоб не накликати біди в дім. Усім господиням на замітку

Голка — це простий металевий предмет, який використовують для пошиття та ремонту різних речей. Однак, мало хто знає, що голка має погані магічні властивості.

Ще здавна, голку використовували для обрядів, накликаючи на неї різні заговори та прокляття. Тому, встромлену голку в одвірок або підкладену під двері потрібно обов’язково викинути, не чіпаючи її голими руками.

Езотерики розповіли про головні прикмети та повір’я, яких слід дотримуватися, щоб вберегтися від бід, прокльонів та невдач.

Голка в одязі.

Голка — це символ бідності, тому залишати її в одязі не можна. Якщо голка залишиться в одязі, нею можна не тільки поранитися, але й накликати на себе фінансові невдачі та неблагополуччя.

Тому, після шиття одягу, голку обов’язково потрібно покласти у спеціальну скриньку або гольницю.

Перекладена голка через плече.

Прикмети говорять, що перекладати голку через плече заборонено, бо це може призвести до нещастя, неблагополуччя та невдачі. Однак, якщо сталася така ситуація, то потрібно обов’язково повернути голку через те саме плече у попередне становище. Зробивши це, ви бережете себе від поганої енергетики.

Проколені голкою продукти.

Ні в якому разі, не можна протикати голкою будь-які продукти, бо можна накликати на себе біду.

Якщо потребуєте перевірити готовність їжі, ніколи не використовуйте голку. Для цього більше підійде кухонний ніж чи виделка.