Чому бутони троянд сохнуть так і не розпустившись, та щоб робити, щоб не втратити квітку

Троянди вимагають особливого догляду. Щоб в саду цвіли гарні троянди, потрібно створити для них оптимальні умови. Якщо рослина відчуватиме нестачу певних речовин, то починають засихати пуп’янки, що може стати серйозною проблемою.

Пуп’янки сохнуть з різних причин. Це може бути неправильний полив, захворювання, шкідники або несприятливий клімат. Потрібно знати, як виявити та усунути проблеми, а також, як забезпечити трояндам сприятливі умови для розвитку, щоб отримати пишне цвітіння.

Потрібно дотримуватися правил поливу, вносити поживні речовини, боротися зі шкідниками та хворобами, підібрати відповідне місце посадки й стежити за кліматичними умовами.

Троянди люблять сонце. При нестачі світла, вони погано розвиваються та не дають квітів. Не саджайте кущі в тіні, інакше будуть опадати пуп’янки та листя. Однак, також не можна, щоб троянди постійно знаходилися під прямими сонячними променями. Сонце має освітлювати ділянку в першій половині дня.

Пуп’янки сохнуть від надмірної вологи. Корені починають гнити та рослина скидає пуп’янки. Також, це може відбуватися й при нестачі вологи.

Шкідники, особливо попелиця, завдають великої шкоди трояндам. Якщо вчасно її не знищити, рослина втратить свої бутони.