Чому кішка лягає на хворе місце людини, та що це означає?

Мабуть, кожен, хто має кішку вдома помітив, що ці тварини лягають на місце яке болить та починають масажувати цю ділянку лапками. Кішки мають сильну енергетику, тому здатні лікувати та попереджати хазяїна про хворобу.

  1. Захворювання серця та судин.

Дуже часто власники котів зазначали, що перед нападом їх улюбленець починав себе дивно поводити. Коли людина сильно роздратована або дуже напружена, тварина це відчуває та починає підлещуватись до хазяїна. Якщо погладити кішку 5-10 хвилин, то напруга зменшиться, а тиск та пульс прийдуть в норму.  1. Захворювання органів ШКТ.

Короткошерсті або безшерсті кішки допомагають найкраще лікувати захворювання ШКТ та сечостатевої системи. Для цього необхідно періодично гладити свого улюбленця.

  1. Втома та стрес.

Довгошерсті кішки – це чудові психотерапевти. Вони знімають втому, напругу, головний біль та допомагають лікувати депресію, невроз й безсоння.Тварини чорного кольору витягують у два рази більше негативної енергетики з власника. Руденькі здатні віддавати власну позитивну енергію. Кремові тонізують хазяїна, а сірі та блакитні заспокоюють.

  1. Підвищують імунітет.

Котяче муркотіння здатне підвищувати імунітет та прискорювати регенеративні процеси. Це не тільки приємний звук, але й ультразвук, який позитивно впливає на організм. Перські кішки наймуркотячні серед всіх видів.

Заводьте собі котиків та будьте здорові!

Чому кішка лягає на хворе місце людини, та що це означає?