Чому кішка лягає спати з господарем. Головні причини та на що звернути увагу

Кішки дуже загадкові істоти. Вони можуть мати будиночок, м’яку лежанку та інші затишні місця, але спати йдуть до господарів. Однак, цьому є декілька простих пояснень.

Контроль.

Кішки ведуть спостереження навіть під час відпочинку. Тому, часто коти лягають спати поряд з господарем або на ньому, щоб знати, коли він прокинеться та першим привітати. Також, котик може зробити масаж лапками, щоб інші улюбленці не посягали на коханого господаря.

Тепло.

Коти люблять бути в теплі. Вдень вони можуть спати на кухні, біля батареї або на підвіконні, що нагрілося від сонця. Вночі вони йдуть в тепле ліжечко до своїх господарів.

Дитячі звички.

Маленькі кошенятка сплять поряд з мамою. В деяких котів ця звичка залишається в дорослому віці. Людське ліжко для них вважається їхнім простором для сну. Привчити кота спати в іншому місці дуже складно.

Безпека.

Коти вважають людей більшими та сильнішими хижаками. Тому, лягають спати поряд з ними на ліжку, бо почуваються в безпеці.

Увага.

Коли котам не вистачає уваги та ласки, вони люблять лягти перед обличчям й почати муркотіти. Так вони нагадують про себе.

Довіра та любов.

Якщо кішка любить спати на грудях, спині, ногах або взагалі повертається до господаря спиною, значить вона йому довіряє. Коли кішка починає робити масаж передніми лапами, потім лягає поряд та муркотить, вона висловлює свою любов. А господар завдяки цьому буде спокійніше спати.

Рідний запах.

Якщо кошеня потрапило в дім ще дуже маленьким, воно звикає до запаху господаря. Найбільше коти люблять запах волосся та поту людини. Саме тому кошеня лягає ближче до шиї або пахв. Стукіт серця має заспокійливий вплив на котів, тому часто вони лягають на груди. Так вони відчувають безпеку та згадують маму.

Котикам потрібно відчувати, що їх люблять, захищають та турбуються про них. Тому, будьте люблячими господарями для своїх пухнастих вихованців та балуйте їх своєю ласкою.