Чому намерзає лід на задній стінці холодильника, та як цього позбутися. Дієві поради

Нерідко в холодильнику може з’являтися лід на задній стінці. Така ситуація виникає, коли порушується теплоізоляція холодильника. Через це в ньому не підтримується оптимальна температура, тому компресор починає працювати на максимальній потужності. Таким чином він компенсує різницю температур та задня стінка не встигає розморожувати. Звідси з’являється лід.

Іноді лід може з’явитися через випарник, що вмонтований в задню панель й охолоджує поверхню. Також, притягується водяна пара з повітря. Конденсат пари утворює лід на задній стінці холодильника.

Щоб усунути конденсат, поставте в холодильник тарілку з рисом, содою, сіллю, цукром або хлібом. Ці продукти будуть вбирати надлишок вологи та усувати неприємні запахи.

Також, можна покласти в холодильник газету або паперові рушники. Папір вбирає вологу та рятує холодильник від появи конденсату. Час від часу міняйте папір. Проти неприємних запахів допоможе тарілка з кавовими зернами.

Усунути лід з задньої стінки холодильника можна деякими перевіреними способами. Знадобиться рушник або ганчірка. Змочіть її в гарячій воді та обережно помийте стінки холодильника. Висока температура допоможе розтопити лід.

Якщо на задній стінці систематично утворюється лід, а двигун працює майже постійно, знижуючи температуру всередині, зверніться до фахівця. Він допоможе прочистити систему.

Чому намерзає лід на задній стінці холодильника, та як цього позбутися. Дієві поради