Categories: Цікаве

Чому не можна пити занадто гарячий чай, та до яких наслідків це може призвести 

Чаювання повинно бути правильним та корисним.

Існує багато видів чаю, який має свою популярність серед багатьох народів світу. Однак, мало хто знає про його шкідливі та корисні властивості. Лікарі рекомендують вживати цей напій тільки середньої температури й ні в якому разі дуже гарячим або остиглим.

В листі цієї рослини міститься багато корисних мікро- і макро- елементів, вітамінів та антиоксидантів, які можуть нейтралізувати вільні радикали й сповільнити передчасне старіння. Тому, готуйте та вживайте цей напій правильно, щоб його корисні властивості пішли на користь організму.

Висушений чайний лист зберігає довго свою корисну дію. Тому, після заварювання не допускайте його охолодження до 30 градусів та нижче, бо в ньому можуть міститися різні грибки й інші шкідливі мікроорганізми. У зв’язку з чим пийте напій на протязі 15-20 хвилин після заварювання, щоб він приніс користь й задоволення своїм смаком та ароматом.

Правильне приготування листового чаю.

Беріть для заварювання чаю скляну, глиняну чи керамічну ємність й заливайте його тільки окропом. Натуральний чайні листочки можуть містити цвіль, різні грибки та бактерії, тому окріп здатен миттєво нейтралізувати їх. Після залиште його на 5 хвилин настоюватися. Однак, лікарі не рекомендують пити чай дуже гарячим, щоб не зашкодити слизовій оболонці стравоходу. Оптимальна температура для вживання чаю має бути 60 градусів.



Існують сорти чаю, які можна заварювати не один, як зазвичай, а кілька разів. Але не забувайте, що заварку не можна залишати в чайнику для заварювання для наступного разу.

Не пийте чай перед вживанням їжі або відразу після, тільки за пів години. Не запивайте чаєм алкогольні напої чи медичні препарати.

А ще спеціалісти рекомендують брати якісний чай, щоб при після заварювання він був прозорим, терпким, з приємним ароматом та насиченим кольором й не мав інших не властивих йому запахів цвілі.

Він має сечогінний ефект, що може зашкодити ниркам, а також не рекомендується хворим на серце, бо містить достатньо багато кофеїну та кодеїну. Слід обережно вживати цей напій жінкам при надії, хворим на гіпертонічну хворобу, атеросклероз, підвищену шлункову кислотність та виразку шлунку й безсоння.

Recent Posts

Терміни та правила посадки кабачків. Не будете знати куди подіти врожай

Кабачки невибагливі в догляді, але їх вирощування має певні нюанси. По-перше, їх слід своєчасно посіяти.…

2 часа ago

Три дієві способи відмити пожовтілий підвіконник. І не треба ніякої хімії

Пластикові підвіконня мити нескладно та вони довго залишаються чистими. Однак, з часом підвіконня жовтіють від…

2 часа ago

Головні правила застосування нітроамофоски в саду та на городі. Врожай буде кращим ніж у сусіда

Щоб плодові дерева давали гарний врожай, а квіти пишно цвіли, потрібно підживлювати культури нітроамофоскою. Добриво…

3 часа ago

Чого не можна робити на Великдень, щоб не накликати біди у свій дім

Великдень є одним з найбільших християнських свят. В цей день всі люди йдуть в храм…

1 день ago

Троянди більше не постраждають від навали попелиці. Дієві методо боротьби

Троянди дуже гарні квіти в саду. Кожен садівник мріє, щоб вони пишно цвіли. Однак, троянди…

1 день ago

Чим очистити ручки плити від липкого жиру. Простий засіб, який легко впорається з цим

Ручки ну плиті швидко забруднюються. Не вся хімія здатна впоратись з ситуацією. Однак, це можна…

2 дня ago