Чому не можна садити ці дерева поруч з будинком, та що вони символізують

Безліч людей, котрі полюбляють садити дерева біля своїх приватних будинків повинні замислитися, які з дерев підійдуть найкраще. Народні прикмети вдало підкажуть майбутнім власникам, що за дерева садити на ділянці не бажано.

  1. Береза.

Це дерево біля будинку може зробити власників самотніми та печальними. Родину можуть настигнути розлади, непорозуміння, зради. Жінкам береза приносить гінекологічні захворювання й безпліддя, а життя господаря будинку стає недовгим. Потрібно висаджувати березу за парканом й тоді вона буде потужним захисником.

  1. Верба.

У давні часи, верба символізувала смерть та нещастя. Існувало повір’я, що господар посадивши це дерево поруч зі своїм житлом покине цей світ протягом наступного року. Верба ні в якому разі не повинна бути посаджена після народження дітей у родині біля їхнього будинку.

  1. Туя.

Це дерево створює ауру спокою та печалі. Тому, її вважають цвинтарною рослиною та порівнюють зі скорботою й смертю. Не дивно, що в родині котра живе поруч з туєю стаються регулярні конфлікти та неприємності.

  1. Осика.

Якщо людина деякий час побуде під цим деревом, то вона знесилюється та відчуває слабкість, апатію й мігрень. Будувати з неї будинок та топити піч категорично забороняється. Господарі повинні викорчувати та спалити дерево осики, в тому випадку якщо воно випадково зросло поруч.

  1. Ялина.

Дерево ялини поглинає позитивну енергію та лишає родину життєвого тонусу. Господарі, поруч з якими росте це дерево, відчувають себе пригніченими та неспокійними. Молоді незаміжні дівчата можуть залишитися бездітними та самотніми на протязі всього життя.  1. Дуб.

Це дерево біля будинку споконвіку вважається вкрай поганою прикметою, яка передбачає смерть господаря. Дуб наділяє силою та енергією міцних та здорових людей, а кволих та слабких знесилює ще більше. Наші предки вірили в магічну силу цього дерева, бо казали, що в них мешкають душі померлих.