Чому ніколи не можна шити перед дорогою: прикмета, якої дотримувалися ще наші бабусі

Раніше подорожувати було небезпечно та збори в дорогу займали багато часу. В наш час все більш просто та швидко. Однак, в дорозі все одно можуть статися неприємності. Тому, слід дотримуватися прикмет, що пов’язані з поїздками. Багато хто дотримується прикмети, що не можна повертатися додому за якоюсь дрібницею, щойно вийшовши. Також, кожен сідає на порозі перед поїздкою.

Існує така прикмета, що забороняє шити перед подорожжю. Якщо взяти в руки голку та нитку, чекайте на невдачу в подорожі. Під час шиття зав’язують вузли. А цього робити не можна, якщо зібралися кудись їхати. Кожен вузол буде символом чергової перепони на маршруті.

Якщо нитки заплутались під час шиття — це означає, що людина зіб’ється зі шляху.

За повір’ям, якщо молода дівчина шитиме довгою ниткою, вона довго не зустріне свого судженого. Якщо шити перед виходом з будинку, можна взагалі не зустріти свою долю.

Однак, не можна нікуди їхати, якщо на речах є дірки. Їх, обов’язково, потрібно зашити, щоб не залучити невдачі. Іноді доводиться користуватися голкою та ниткою перед виходом з будинку. Щоб нейтралізувати дію прикмети, шийте мовчки та злегка прикусіть язика. Якщо хтось шиє на іншій людині, потрібно взяти до рота шматок нитки.