Чому огірки всередині порожні і що з цим робити. Маленькі секрети для городників.

Утворення внутрішніх пустот в огірках викликані недостатнім зрошенням, сухим гарячим повітрям.  Нагадаємо, огірки на 80% складаються з води. Починаючи з моменту зав’язі і до повного визрівання культура потребує достатньої поливі.

Багато людей по-старому вважають найкращим добривом старий-добрий коров’як. На жаль, для огірочків це не так. На фазі цвітіння і зав’язі потрібні саме мінеральні компоненти харчування — калій, кальцію, фосфор, магній, залізо і багато інших.

Збирати вчасно — головний закон огіркових грядок. Особливо великі плоди при перезріванні починають черпати вологу з власних ресурсів — саме тому плоди стають порожніми всередині. Несвоєчасне збір ще одна причина проблеми.

Хитрість: Якщо ж огірки всередині порожні, а потрібно їх консервувати, солити, маринувати, підіть на хитрість: замочіть в підсоленій воді перед консервуванням, засолкою. Навіщо? Щоб тканини ввібрали вологу. А сіль — вона її утримає. І на зиму огірочки будуть ідеальні — не м’які, без пустот. На пару-трійку годин на трохи підсоленій воді — ось і весь секрет.