Чому починають хворіти домашні рослини, та чого слід чикати в сім’ї найближчим часом

Біоенергетичні спеціалісти стверджують про велику користь домашніх кімнатних рослин. Однак, іноді відбувається щось незрозуміле з рослинами й вони починають в’янути та хворіти.

Що тлумачить з цього приводу східне вчення фен-шуй.

Вважається, що якщо таке відбувається, то це вказує на темну енергетику Ша в приміщенні, а не світлу Ци. За цими східними прикметами можна визначити, що зів’яле листя вказує на постійну боротьбу між світлом та темрявою у цьому будинку. Коли рослини гинуть в приміщенні, то це вказує, що перевершила негативна енергетика.

Пам’ятайте, що рослини реагують на енергетичні потоки, які є в місці де вони знаходяться, а не на ті, що проходить через весь будинок. Щоб дізнатися де та яка в кімнаті енергетика, перенесіть квіти на нове місце. В негативних місцях поставте талісман, приберіть дзеркало, повісьте картину, додайте світла чи наведіть порядок. Це може прибрати дуже швидко та вирівняти енергетику приміщення.

При проблемах в сім’ї, як реагують рослини.

Коли в кімнаті квіти зів’яли, це може означати, що відносини з рідними не зовсім хороші, часті лайки, незадоволення, претензії та постійна  брехня. За давніми прикметами люди вважали, що кімнатні квіти виконують роль лакмусового папірця в домі. Коли в домі лад, довіра й гармонійні відносини, то ніколи в такому будинку не хворіють рослини.Ознаки псування та пристріту на мешканцях.

Це може відбуватися, як з кимось одним чи з всіма мешканцями дому. Рослини, які загинули або зів’яли, могли забрати той негатив, що призначався людям. Тому, потрібно видалити ці рослини з дому та закопати в землю. Квітка, що найкраще забирає негативну енергетику, якою краще за всіх прикрасити свій дім – це герань.

Коли в домі час від часу гинуть рослини, проведіть обстеження своїх приміщень на предмет підкладів — магічних предметів-вампірів, які позбавляють родину енергії.

Хвороба.

Зів’ялі квіти забирають хвороби та депресивний настрій з людей, незалежно від недугу. Однак, якщо дуже багато негативної енергії, квіти можуть повністю загинути. Щоб ви не робили врятувати їх не вдасться.