Чому птахи в’ють свої гнізда поруч з вашим будинком. Це не просто так

Нерідко можна знайти пташине гніздо на своєму балконі, під вікном, на даху або просто на подвір’ї. Існують біологічні пояснення, а також, прикмети.

Гніздо на балконі.

Якщо голуби оселилися на балконі, значить в оселі панує довіра та любов. Також, вони символізують достаток, тому можна чекати на матеріальний добробут. Якщо голуби збудували гніздо на балконі самотньої людини, невдовзі вона зустріне своє кохання. За християнським повір’ям гніздо голубів є символом захисту Всевишнього.

Якщо на балконі оселилися ворони — до негараздів. Вони символізують смерть, злидні та хвороби. Окропіть балкон святою водою, помоліться та зробіть так, щоб птахи не могли знову потрапити на нього.

Гніздо над чи під вікном.

Птахи дуже люблять будувати гнізда над чи під вікнами. Якщо гніздо збудували ластівка, голуб або синиця — житло буде захищеним. Якщо пернаті покинути оселю — до небезпеки, пожежі, негараздів.

Будь-яка пташка, що збудувала гніздо поряд з оселею, крім стрижа, ворони та галки — це до добра. Не женіть пернатих та не руйнуйте їх гнізда, щоб не прогнівати Господа.

Чому птахи в’ють свої гнізда поруч з вашим будинком. Це не просто так