Чому так корисно тримати вдома папугу, та це впливає на енергетику в сім’ї

Тримати в оселі птахів дуже цікаво. Вони мають чудову енергетику, яка позитивно впливає на їх власників.

Пташки досить розумні створіння. Навіть курки дуже добре орієнтуються по сонцю та можуть прикинутися мертвими.

Якщо наближається небезпека, пташка це обов’язково відчує, бо має чутливу енергетику. Коливання настрою, також, помітні для них, але вони не мають ніякої реакції на подібні речі.

Папуга дуже радіє, знаходячись у компанії своїх господарів й водночас сумує, коли їх немає поруч. Птахи радують всіх своїм виглядом й багато людей захоплюються ними.

Енергетичні властивості птахів.

В домі, де живе птах, дітки зазвичай більш спокійні, бо птахи мають ауру гармонії та збалансованості.Пташки добре впливають на творчі здібності та на продуктивність креативних людей.

Їх спів позитивно впливає на настрій та додає оптимізму.

Щодо розміщення, то їм подобається знаходитись біля вікон або на балконі.

Як каже фен-шуй, північна сторона оселі більш підходить для розміщення пташки.

Птахам дуже подобається знаходитись ближче до сонця. Тож маючи декілька поверхів у будинку, краще тримати їх вище та не закривати вікна шторами.

Також, вважається, що завдяки своїй енергетиці, пташки можуть добре впливати на здоров’я їх власників, особливо якщо є проблеми з серцем.Прикмети.

Щоб знайти своє кохання, за прикметою заводять двох пташок, неважливо якої породи. Пташині співи притягують кохання. Не рекомендується розташовувати птахів у спальні. Говорять, що це робить людей нервовими та неспокійними. А якщо ж розташувати птаха у власному кабінеті, то можете очікувати на фінансовий успіх.