Чому темніє натільний хрестик, та на що слід звернути увагу в першу чергу

Ще з давнини пішло повір’я, що натільний хрестик захищає від нечистих сил та негараздів. Також, звертали увагу на зміну його кольору.

Пристріт.

Хрестик стає чорним та стає важко дихати — це означає, що хтось навів на вас псування. Просто почистити його не вийде, бо він знову з часом змінить забарвлення. Чим підвіска чорніша, тим більший негативний вплив. Через деякий час з’являються захворювання та занепад сил.

Щоб зняти пристріт або псування, необхідно провести обряд. Для цього поставте по три свічки святим у трьох різних храмах. Після гарно очистьте хрестик та покладіть його у святу воду не менше ніж на добу. Зверніться до священника та знов освятіть хрестик.

Погіршується стан здоров’я.

Спочатку погіршення здоров’я не одразу можна помітити. Потрібно звернути увагу на піт, бо його склад змінюється, через порушення обміну речовин та захворювання сечостатевої системи. Разом з ним з організму людини виходять хімічно активні речовини, які впливають на метал, через що він й змінює колір. Склад поту може змінюватись, коли відчувається стрес, висока температура, а також велика кількість білку та йоду в організмі. В цьому разі просто відвідайте лікаря та пройдіть медичне обстеження, щоб бути впевненими у власному стані здоров’я.Зміна клімату.

Мідний та срібний хрестики можуть почорніти, якщо у місці знаходження підвищена вологість повітря або в ньому міститься сірководень. Також, підвіска може змінити колір, якщо у питній воді є хлор, через що мідь та срібло окислюються, у зв’язку з реакцією між сполуками сірки та хлору.

Якщо хрестик почорнів при купанні у водоймищі, тоді там містяться шкідливі речовини. Такі шкідливі речовини має негативний вплив й на здоров’я людини.

Ослаблення біополя.

В кожної людини є власне біополе, яке надає захист від усілякого негативу. Вважається, що підвіска чорніє при послабленні аури. У такому разі відчувається туга, пропадає життєрадісність та з’являються хвороби.

Перш за все людина втрачає здатність нормально спілкуватися з оточуючими, в яких помітна негативна енергетика. Щоб відновити своє біополе необхідно мати більше позитивних емоцій. Можна переглянути оточення та змінити його, вирушити у подорож, спробувати швидше вирішити насущні питання, уникати стресу або звернутися до цілителів.Грішні вчинки.

Метал може почорніти через ведення гріховного образу життя. Особливо це впливає на підвіску зі срібла, бо з давніх часів цей метал вважається містичним, що допомагає боротися навіть з нечистими силами.

За повір’ям, хрестик може почорніти, якщо людина скоїла тяжкий гріх. Також, метал змінює забарвлення, якщо людина не може прийняти рішення, порушує усі моральні принципи або деградує.