День Антипа — 24 квітня. Що слід зробити кожній господині в це свято

24 квітня, православна церква вшановує пам’ять великомученика Антипа єпископа Пергамського. Жив він у 1 столітті, вірував у Христа та боровся з язичниками. За свої переконання, Антип загинув страшною смертю. Перед останнім подихом він попросив у Бога дар зцілення. З того часу, мощі Антипа володіють чудотворною силою зцілення.

Традиції в день Антипа.

До святого Антипа віряни звертаються коли з’являється сильний зубний біль. Вони прикладають до болючого місця дрібну монету, потім роблять в ній отвір, просувають нитку та вішають на ікону Антипа. Люди вірять, що святий назавжди вгамує їхнє страждання.В цей день здавна заборонено займатися садівництвом. Все, що посіяне або посаджене 24 квітня гине. Тому, краще зайнятися цією важливою справою в інший день.

В день Антипа господині зранку прибирали оселю, а ввечері під ноги чоловіку, який повертався з роботи, кидали жменю монет. Люди вірили, що такий ритуал налагоджує фінансові потоки та збагачує родину.

Монети використовують ще в декількох ритуалах для залучення кохання, удачі та добробуту.

Наприклад:

  • Щоб звернути увагу коханої людини, потрібно підкинути в її або його оселю монетку через вікно чи двері.
  • Якщо сподобалася якась місцевість під час відпочинку, киньте у водойму монетку, щоб повернутися знову.
  • Щоб отримати роботу про яку мрієте, підкиньте монетку до дверей підприємства. Незабаром, доля надасть можливість влаштуватися на омріяну посаду.
  • Щоб звільнитися від постійних невдач та неприємностей, необхідно кинути монети у бурхливий потік, який понесе з собою всі негаразди.
Народні прикмети в цей день.

На вулиці цілий день йде дощ, чекайте багатого врожаю грибів.

Під час сходу сонця небо червоне – до сильного вітру та дощів на протязі всієї весни.

День Антипа — 24 квітня. Що слід зробити кожній господині в це свято