День Георгія Побідоносця — 6 травня. Що потрібно зробити, щоб залучити достаток

6 травня, православні християни відзначають велике свято – день Георгія Побідоносця. Він народився в родині воїна та власниці величезних статків. Георгій був розумним, сильним та мав міцне здоров’я й після загибелі батька пішов у військо служити імператору Діоклетіану. Владика полюбив та дуже поважав Георгія.

Після смерті матері, святий роздав своє багатство бідним та сповістив імператора про своє віросповідання. За це його посадили до в’язниці та піддавали багаточисленним жахливим тортурам. Але молитви рятували тіло та душу Георгія. В результаті імператор наказав відтяти улюбленому воїну голову, за незламний дух та сильну віру у Христа.Традиції в день Георгія.

Георгію моляться та просять гарного врожаю, а молодиці вдягають найкращі сукні й просять святого подарувати їм справжнє кохання.

В народі влаштовують пишні гуляння, бо з давніх-давен, 6 квітня вважається слов’янським новим роком.

Щоб залучити в оселю достаток, необхідно на Григорія Побідоносця провести ритуал на воду. Для цього, потрібно набрати з колодязя освяченої води та покласти в неї вироби з дорогоцінних металів. А ввечері побризкати цією водою всі кути в оселі.

Якщо 6 квітня почуєте як кує зозуля, швиденько потрусіть гаманцем, щоб монети задзвеніли. Така прикмета віщує, фінансовий достаток на протязі всього року.Правила поводження з фінансами, щоб завжди був достаток.

  1. На столі не можна залишати на ніч ніж, ключі та гроші.
  2. Не позичайте гроші, а борги швидко віддавайте.
  3. Не заздріть та не рахуйте чужі гроші.
  4. Не підмітайте ввечері в будинку.

Народні прикмети в день Георгія.

На вулиці дощова погода – до гарного врожаю зернових.

Тепла погода, віщує швидкий прихід літа.